Inny komercyjny na sprzedaż
Gdańsk Ujeścisko
690 000 PLN
63.38 m²

Podstawowe informacje:

Cena za m²10886.72 PLN
UmeblowaneNie
Miejsce parkingowe3

Budynek:

Rok budowy2021
Liczba pięter4

Lokal usługowy Gdańsk Wolne Miasto

OFEROWANA CENA NETTO - 690 000,00 PLN + VAT 23%

Na sprzedaż Lokal użytkowy o powierzchni 63,38 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku, wzdłuż głównej alei inwestycji WOLNE MIASTO przy ulicy Cedrowej, zapewniający klientom dogodny dostęp. Do lokalu przynależą 3 zewnętrzne miejsca postojowe. 

Zupełnie nowy Lokal użytkowy w centrum nowoczesnego osiedla. Zaadoptowany został na pomieszczenia biurowe, jednak Lokal ma możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb biznesowych.

Witryny - przeszklenia na całej długości z dwóch stron Lokalu, doskonałe do prezentacji reklam.

Standard wykończenia:

- Ogrzewanie CO

- klimatyzacja kanałowa

- Podwieszany sufit

- Ściany cekolowane

- Gres na podłodze

Okolica:

Wolne Miasto to osiedle z własnym parkiem. Zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, z czytelnym układem wewnętrznych uliczek i reprezentacyjną aleją główną, w taki sposób, by ocalić i wkomponować w planowaną inwestycję jak największą ilość zastanego krajobrazu. Otoczone zielenią drzew i krzewów, sąsiadujące z parkiem i oczkiem wodnym, jest idealnym miejscem dla osób ceniących połączenie wygody życia w mieście z kontaktem z przyrodą.

Ogromną zaletą nieruchomości jest lokalizacja niedaleko centrum Gdańska i al. Armii Krajowej, która łączy centrum z trójmiejską obwodnicą. Dojazd do Obwodnicy Trójmiasta - 7 minut autem.

Przystanki komunikacji miejskiej - 100 m -autobusowy.

Zapraszam na prezentacje

Pośrednik odpowiedzialny za transakcję Anna Radomska Season Nieruchomości

Licencja zawodowa nr 27823

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.

Jesteśmy wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

_____________________________