Usługi

Zakup nieruchomości

Możesz mieć nas na wyłączność – przeprowadzamy transakcje sprzedaży od początku do końca – czyli od wyceny po wydanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Możesz czuć się z nami bezpiecznie bo każdą transakcję wspieramy ważną polisą OC.

Wynajem nieruchomości

Przeprowadzimy za Ciebie cały proces w poszukiwaniu odpowiedniego najemcy, dzięki nam zaoszczędzisz Swój cenny czas.

Wiemy, że wynajem mieszkania to proces na który składa się kilka istotnych kroków więc skorzystaj z naszej wiedzy i kontaktów.

Poszukiwanie nieruchomości

Jeśli poszukujesz domu, mieszkania lub działki warto skorzystać z naszego doświadczenia, abyś mógł spełnić swoje marzenie o własnym M.

Indywidualnie dopasowujemy nasze usługi do waszych potrzeb i nie działamy szablonowo.

Usługi dodatkowe

Wielu klientów ma swoje potrzeby, a my staramy się je realizować, dlatego współpracujemy z najlepszymi.

Profesjonalne sprzątanie
Współpracujemy z profesjonalnymi firmami świadczącymi usługi sprzątania – czy to poremontowe czy po wynajmach - skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Home Staging
Usługa ostatnio bardzo popularna no i słusznie bo potrafi czynić cuda - skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Remonty i naprawy
Współpraca z ekipami remontowymi- rozszczelniony brodzik, wymiana kranu czy większy remont? - skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Sesja fotograficzna
W dobie Internetu wystarczy kilka sekund, aby ocenić czy nam się coś podoba – profesjonalny fotograf wnętrz to skarb, dlatego współpracujemy z najlepszymi.
Finansowanie
Zakup nieruchomości zaczyna się od zweryfikowania budżetu - skorzystaj z naszego doświadczonego doradcy, to nic nie kosztuje.
Projekt wnętrz
Zakup od dewelopera czy generalny remont – każde wnętrze zasługuje na uwagę, a my możemy polecić Tobie projektanta z kwalifikacjami.